Kniha návštěv

Datum 09.04.2013

Vložil Maruš

Titulek zveřejníte tohle?

Udivil mě nový příspěvek v knize návštěv.... Předpokládám, že lidé žádné nepíší nebo jsou negativní, takže je raději nezveřejňujete. Odpověď paní ředitelky mne pobavila.... Děti samozřejmě venku čekají za každého počasí, i když pár se jich na schody jistě vmáčkne. Pan školník přichází většinou těsně před 7,45 a ze židle v informačním centru toho asi moc neuhlídá a hlavně nevypadá, že by ho něco zajímalo... Zažila jsem, kdy se žákyně I.st. pozvracela před vchodem do šaten, evidentně jí nebylo dobře, všichni ji překračovali a dozor nikde. Našla jsem uklízečku, děvče za doprovodu spolužaček odešla za třídní učitelkou, která snad povolala rodiče.... Jeden incident z mnoha... Nebudu ani popisovat, co se dělo a děje na rampách v době přestávky před odpoledním vyučováním. S podpisem souhlasu s pobytem svého dítěte venku nesouhlasím a myslím, že bychom se dopátrali toho, že je tu něco v nepořádku. Zodpovědnost jste přesunuli na koho?... Stačil by jeden člověk, který by neseděl na topení a neklábosil, místo toho by se občas prošel a trochu výchovně zapůsobil. A snad jen takový detail - pěkné motto ve smyslu, že vám jde o to, aby děti věděli.... Skutečně se tím řídí všichni vaši pedagogičtí pracovníci??? Těch, co za něco stojí, vám zbylo ve škole "poskrovnu" a aby se u vás udrželi, chce to asi sakra zatnout zuby. (Já se jen modlím, aby mi dítě na SŠ nepropadlo...) A propo - z na sobě nezávislých stran se ozývá, že z jisté dámy je cítit alkohol, jistý učitel TV se chová před žáky jako vojenský tyran a před žákyněmi jako nezletilý puberťák, no a o ostatních figurkách se nebudu ani rozepisovat. Já vím, že vychovávat a učit je těžké, ono je to poslání a ne každý se na to hodí.... Hodilo by se trochu sebereflexe... Asi se moc nadnášíte...

Zpět na diskuzi