Akce v měsíci květenu 2017

  2. 5. Plavecký výcvik 2. tříd
  3. 5. Plavecký výcvik 3. tříd
  3. 5. Okresní kolo v McDonaldsCupu (kopaná) 2.-3. ročník – Plasy
  3. 5. Beseda s pracovníky zdravotnické záchranné služby - školní družina
  3. 5. Ústřední kolo olympiády v Aj, Praha (K. Vodičková)
  4. 5. Okresní kolo v McDonaldsCupu 4.-5 . ročník - Horní Bříza
  4. 5. Exkurze 7. ročníku (Starý Plzenec, Radyně, Plzeň)
  4. 5. Beseda – Poskytování první pomoci 8. roč., od 13.20
  5. 5. Beseda s Policií ČR
             2. VH – Trestní odpovědnost  8. a 9. roč.
             3. VH – Dopravní výchova 4. roč.           
  5. 5. Závod ve znalostech první pomoci - školní družina
  9. 5. Exkurze 8. roč. Baroko
  9. 5. Plavecký výcvik 2. tříd 
  9. 5. Jr.NBA – basketbal I.st., Plzeň
10. 5. Plavecký výcvik 3. tříd
10. 5. Beseda s astronomy - školní družina
11. 5. Okresní kolo v Poháru rozhlasu - Nýřany
12. 5. Okresní kolo dopravní soutěže  Plzeň-Vejprnice
12. 5. Beseda – Osvětim (9.A, 9.B) 1.-5. VH
15. 5. Focení tříd (jednotlivců) – hlavní termín
15. 5. Beseda v knihovně 10.00, 1.B
16. 5. Okresní kolo v atletickém čtyřboji - mladší – Kralovice
16. 5. Plavecký výcvik 2.tříd
17. 5. Exkurze 2. tříd – Plasy, konvent, zoo
17. 5. Plavecký výcvik 3. tříd
17. 5. Odpoledne s rodiči - školní družina
18. 5. Okresní kolo v atletickém čtyřboji - starší - Kralovice
19. 5. Spaní ve škole 9.B
19. 5. Focení na ročenku 9.A, 9:00
22. 5. Focení tříd (jednotlivců) – náhradní termín
23. 5. Exkurze CH – Pivovar Prazdroj, Piv. muzeum  9.A,B
23. 5. Zeměpisné cvičení (+PŘ) 6. roč. - Krašov
23. 5. Plavecký výcvik 2. tříd
24. 5. Plavecký výcvik 3. tříd
24. 5. Krajské kolo v Poháru rozhlasu
24. 5. Závod "Buď fit" - školní družina
25. 5. Krajské kolo ve vybíjené – 1. stupeň - Tachov
25. 5. ZOO Plzeň – exk. 7. ročník 
25.-26. 5. Osvětim, D exkurze, vybraní žáci 9. roč.
26. 5. Příprava zdravé svačiny pro kamarády - školní družina
29. 5. Historická exkurze – Muzeum demarkační linie Rokycany  9.A, 9. B  
30. 5. Plavecký výcvik 2. tříd
31. 5. Plavecký výcvik 3. tříd
31. 5. Školní výlet VI. A, VI. B, VIII. A
31. 5. Celodenní výlet - školní družina
Exkurze Rabštejn 3. ročník