Sportovní úspěchy - šk. rok 2012/2013


Nejlepší sportovci školy za rok 2012


            Ondřej Dušička (9.B)                  Dagmar Biersaková (7.A)

 
Softball

Okresní kolo - kategorie IV. Plasy, 19. 6. 2013


                   3. místo
 
Volejbal

Okresní kolo - kategorie IV. Kralovice, 13. 6. 2013

 
       starší žákyně - 4. místo                        starší žáci - 1. místo
 
Atletika

Trojboj - Okresní kolo, Plasy, 6. 6. 2013

kategorie I. hoši - 4. místo    kategorie II. hoši - 1. místo

 

Čtyřboj - krajské kolo, Tachov, 23. 5. 2013

starší žákyně - 6. místo                    starší žáci - 4. místo
 

Čtyřboj - okresní kolo, Kralovice, 14. a 16. 5. 2013

   
         mladší žákyně - 1. místo                  mladší žáci - 1. místo

  
          starší žákyně - 1. místo                    starší žáci - 1. místo


Pohár rozhlasu - krajské kolo, Sušice, 21. 5. 2013

mladší žákyně - 7. místo                  mladší žáci - 8. místo

starší žákyně - 8. místo                    starší žáci - 4. místo


Pohár rozhlasu - okresní kolo, Nýřany, 7. 5. 2013

 
          mladší žákyně - 1. místo                  mladší žáci - 1. místo

  
          starší žákyně - 1. místo                    starší žáci - 1. místo

 

McDonald cup

Okresní kolo - kategorie 1. - 3. třída., Plasy, 10. 5. 2013

 
                    1. místo

Okresní kolo - kategorie 4. - 5. třída., Horní Bříza, 3. 5. 2013


                    1. místo

 
VYBÍJENÁ

Okresní kolo (Preventan Cup) - kategorie III., Plasy, 22. 2. 2013

 
           Kat. dívky - 1. místo                       Kat. otevřená - 1. místo

FLORBAL

Okresní kolo - kategorie IV. D, Horní Bříza, 27. 11. 2012


        Starší žákyně - 6. místo

Okresní kolo - kategorie III. H + D, Horní Bříza, 6. a 7. 11. 2012


        Mladší žákyně - 3. místo                      Mladší žáci - 7. místo

 

BASKETBAL

Krajské kolo - kategorie IV. D, Kožlany, 25. 4. 2013

 
        Starší žákyně - 1. místo

Krajské kolo - kategorie III. D, Kožlany, 16. 4. 2013

 
         Mladší žákyně - 4. místo

Krajské kolo - Domažlice, 4. 4. 2013             Okresní kolo - Plasy, 3. 4. 2013

           Starší žáci - 3. místo                                      Starší žáci - 1. místo

 

Jarní pohár - kategorie III. a IV. D, Plasy, 27. 3. 2013

  
         Starší žákyně - 1. místo                   Mladší žákyně - 4. místo

Okresní kolo - kategorie III. D, Kožlany, 14. 3. 2013


        
Mladší žákyně - 2. místo 

Okresní kolo - kategorie III. H, Plasy, 13. 3. 2013

 
         
Mladší žáci - 1. místo             M. Zeman - nejlepší hráč

Okresní kolo - kategorie V. D, Plasy, 5. 3. 2013

       Starší žákyně - 2. místo 

Okresní kolo - kategorie IV. D, Kožlany, 20. 12. 2012


        Starší žákyně - 1. místo
 

Okresní kolo - kategorie VIa. H + D, Plasy, 21. 11. 2012


Starší žákyně - 2. místo                     Starší žáci - 2. místo


Kralovický pohár - kategorie IV. H, Kralovice, 1. 11. 2012

Starší žáci - 1. místo 


HÁZENÁ

Okresní kolo - kategorie IV.H + D, Horní Bříza, 24. 10. 2012


           Starší žákyně - 3. místo                     Starší žáci - 1. místo 

PŘESPOLNÍ BĚH

Krajské kolo - kategorie III,IV D a H, Bělá n. Radbuzou, 11. 10. 2012


 
         Mladší žákyně - 4. místo                      Mladší žáci - 6. místo   
 
 
         Starší žákyně - 5. místo                       Starší žáci - 5. místo
 

Okresní kolo - kategorie III,IV D a H, Plasy, 2. 10. 2012


 
         Mladší žákyně - 1. místo                      Mladší žáci - 1. místo    
 
 
         Starší žákyně - 1. místo                       Starší žáci - 1. místo
 
               Ondra Dušička   
      Vítěz kategorie starších žáků
 

PŘEHAZOVANÁ

Okresní kolo - kategorie III. D, Zruč-Senec, 20. 9. 2012


       Mladší žákyně - 3. místo


MINIKOPANÁ

Okresní kolo - kategorie III. h, Horní Bříza, 27. 9. 2012


       Mladší žáci - 6. místo