Sportovní úspěchy - šk. rok 2013/2014


NEJLEPŠÍ SPORTOVCI ZA ROK 2013


                FILIP ZIMANZL (9.B)                LENKA JUNKOVÁ (9.A)

SOFTBAL
Okresní kolo - Plasy, kategorie IV. mix, 17. 6. 2014


    starší žáci a žákyně - 1. místo  

 

VOLEJBAL
Okresní kolo - Kralovice, kategorie IV. D+H , 13. 6. 2014


         starší žáci - 1. místo   

       starší žáyně - 4. místo  

 

ORIENTAČNÍ BĚH

Krajské kolo - Plzeň, kategorie III. + IV. D+H , 27. 5. 2014

                      1. místo  


ATLETIKA

Atletický trojboj - okresní kolo Nýřany - 5. 6. 2014

dívky 2.-3. třída - 4. místo        dívky 4.-5. třída - 5. místo

hoši 2.-3. třída - 4. místo       

      hoši 4.-5. třída - 1. místo
 

Atletický čtyřboj - krajské kolo Tachov - 23. 5. 2014

starší žákyně - 6. místo        starší žáci - 6. místo

Atletický čtyřboj - okresní kolo Kralovice - 15. 5. 2014


           starší žákyně - 1. místo                      starší žáci - 1. místo

Atletický čtyřboj - okresní kolo Kralovice - 13. 5. 2014


       mladší žákyně - 1. místo                       mladší žáci - 1. místo

 

Pohár rozhlasu - krajské kolo Domažlice - 20. 5. 2014

starší žákyně - 8. místo        starší žáci - 6. místo

mladší žákyně - 7. místo      mladší žáci - 6. místo
 

Pohár rozhlasu - okresní kolo Nýřany - 6. 5. 2014


       mladší žákyně - 1. místo                    mladší žáci - 1. místo


          starší žákyně - 1. místo                     starší žáci - 1. místo

MINIFOTBAL

Okresní kolo - Kaznějov - 24. 4. 2014


     mladší žáci - 1. místo (9 škol)

OVOV
Odznak všestrannosti olympijských vítězů

Krajské kolo - Tachov - 29. 5. 2014

soutěž družstev: 5.  místo (účast 13 týmů)

soutěž jednotlivců:
4. místo - Aneta Vránová (postup na republikové finále) - kat. dívky 2000
4. místo - Matěj Koča (postup na republikové finále) - kat. chalpci 2000


Okresní kolo - Plasy - 1. 4. 2014


       
           soutěž družstev - 1. místo


Basketbal

Krajské kolo - Kožlany, kategorie III. D - 15 4. 2014

        mladší žákyně - 4. místo


Okresní kolo - Kožlany, kategorie III. D - 1. 4. 2014


        mladší žákyně - 1. místo

Krajské kolo - Kožlany, kategorie IV. D - 20. 3. 2014

Starší žákyně - 5. místo

Okresní kolo - Plasy, kategorie III. H - 20. 3. 2014


         mladší žáci - 2. místo

Krajské kolo - Plasy, kategorie IV. H - 13. 3. 2014


           starší žáci - 3. místo

Okresní kolo - Plasy, kategorie IV. H - 27. 2. 2014


           starší žáci - 1. místo

Kralovický pohár - Kralovice, kategorie IV. H - 12. 12. 2013

starší žáci - 1. místo

Okresní kolo - Kožlany, kategorie IV. D - 10. 12. 2013

       Starší žákyně - 2. místo

FLORBAL

Okresní kolo - Horní Bříza

kategorie III. H - 27. 11. 2013 - Starší žáci - 5. místo
kategorie IV. H - 26. 11. 2013 - Starší žáci - 7. místo
kategorie III. D - 6. 11. 2013 - Mladší žákyně - 5. místo

kategorie IV. D - 5. 11. 2013 - Starší žákyně - 5. místo

HÁZENÁ

Okresní kolo - kategorie IV. H+D, Horní Bříza, 17. 10. 2013


Starší žáci - 1. místo
Starší žákyně - 4. místo


        Nejlepší brankářka                            Nejlepší střelec
         Lenka Junková                             Filip Zimanzl

PŘEHAZOVANÁ

Okresní kolo - kategorie III. D, Zruč-Senec, 9. 10. 2013


         mladší žákyně - 4. místo

PŘESPOLNÍ BĚH

Krajské kolo - kategorie III.,IV. D+H, Tachov, 11. 10. 2013

  
   Mladší žákyně - 4. místo        Mladší žáci - 5. místo

   Starší žákyně - 6. místo         Starší žáci - 6. místo


Okresní kolo - kategorie III.,IV. D+H, Plasy, 1. 10. 2013

 
       Mladší žákyně - 1. místo                      Mladší žáci - 1. místo

 
       Starší žákyně - 1. místo                         Starší žáci - 1. místo


Vítězka kategorie starších žákyň


MINIKOPANÁ

Okresní kolo - kategorie IV. H, Horní Bříza, 25. 9. 2013


  
           Starší žáci - 3. místo

STREET HOCKEY CUP

Krajské kolo - kategorie III. H, Plzeň, 15. 10. 2013

Starší žáci - 5. místo

Okresní kolo - kategorie III. H, Kralovice, 17. 9. 2013


    Starší žáci - 1. místo (postup do krajského kola)