Úspěchy - vědomostní soutěže - šk. rok 2013/2014

Karlovarský skřivánek

Celostátní kolo - Karlovy Vary, 24. 3. 2014

  3. místo - Jiří Kiml (2.A)

Krajsko kolo - Plzeň, 26. 2. 2014

  1. místo - Jiří Kiml (2.A)
15. místo - Tereza Heklebrantová (4.A)

 

Fyzika

Okresní kolo fyzikální olympiády - Plzeň, 27. 3. 2014

  5. místo - David Horký (9.A)
  6. místo - Martin Luňák (9.A)
12. místo - David Vlasák (9.B)

 

Chemie

Okresní kolo chemické olympiády - Kaznějov, 18. 3. 2014

  3. místo - David Horký (9.A)
  6. místo - Martin Kůsa (9.A)
11. místo - Zuzka Rusá (9.B)

Zeměpis

Krajské kolo zeměpisné olympiády - Plzeň, 17. 3. 2014

kat. "B" -     3. místo - Tereza Šlechtová (7.B)
 

Okresní kolo zeměpisné olympiády - Plzeň, 18. 2. 2014

kat. "A" -     7. místo - Anna Bocková (6.A)
                13. místo - Jakub Proper (6.A)

kat. "B" -     2. místo - Tereza Šlechtová (7.B)
                  5. místo - Martin Zeman (7.B)

kat. "C" -     5. místo - Dagmar Biersaková (8.A)
                  7. místo - David Horký (9.A)

 

Anglický jazyk

Okresní kolo olympiády v anglickém jazyce - Kaznějov, 11. 2. 2014

mladší kat.  1. místo - Tereza Šlechtová (7.B)
starší kat.    5. místo - Jaroslav Stejskal (9.A)

 

Český jazyk

Okresní kolo - Plzeň, 7. 2. 2014

  4. místo - David Horký (9.A)
12. místo - Veronika Kůstková (9.A)

Dějepis

Okresní kolo dějepisné olympiády - Plzeň, 28. 1. 2014

  8. místo - David Horký (9.A)
10. místo - Zuzka Rusá (9.B)
18. místo - Bára Beranová (9.A)

Matematika

Okresní kolo matematické olympiády - 6. ročník

                1. místo - Petr Vaněk (6.B)                           

Okresní kolo matematické olympiády - 7. ročník

                2. místo - Tereza Šlechtová (7.B)
                            (stejný počet bodů jako vítěz) 
               11. místo - Martin Zeman (7.B)

 

Okresní kolo matematické olympiády - Plzeň, 22. 1. 2014

starší kat.  3. místo - Martin Luňák (9.A)
                4. místo - David Horký (9.A)
               10. místo - Zuzka Rusá (9.B)