Úspěchy ve vědomostních soutěžích - šk. rok 2019/2020

 

Matematická olympiáda 5. ročník

Školní kolo ( prosinec 2019 )
1. Markéta Gelnerová 5.A (10 bodů)
2. Eliška Fryčková 5.B 7 bodů )
  Ondřej Špiroch 5.B
3. Jakub Václavík 5.A ( 4 body)
4. Marie Grunclová 5.B ( 3 body )
5. Ondřej Beneš 5.B ( 0 bodů )

Do okresního kola, které proběhne 29. 1. 2020 v Plzni postoupí : Lenka Fárková 5.A, Eliška Fryčková 5.B, Vojtěch Beran 5.B

Okresní kolo – 29. 1. 2020 – Plzeň

2. místo – Lenka Fárková – 14 bodů – úspěšná řešitelka
16. místo – Eliška Fryčková – 5 bodů
18. místo – Vojtěch Beran – 2 body



Matematická olympiáda 9. ročník

Školní kolo ( listopad - prosinec 2019 )


1. Martin Škodroň 9.B

Do okresního kola, které proběhne 29. 1. 2020 v Plzní postoupí : Martin Škodroň


Okresní kolo – 29. 1. 2020 – Plzeň

5. místo - Martin Škodroň 9.B – 12 bodů – úspěšný řešitel


Pangea
Školní kolo – 24. 2. 2020

Matematický klokan



Pythagoriáda


Školní kolo ( 20. – 29. 1. 2020 )

5. ročník ( účast 20 žáků )
1. místo – Markéta Gelnerová 5.A ( 12 bodů)
2. místo – Lenka Fárková 5.A ( 11 bodů )
3. místo – Jakub Václavík 5.A ( 10 bodů )
4. místo – Pavel Prey  5.A ( 9 bodů )
          Tomáš Sebránek 5.A
          Bartoloměj Bičovský 5. B

Úspěšní řešitelé školního kola ( 10 a více bodů ) postupují do okresního kola, které se uskuteční 18.3. 2020 v Plzni.

6. ročník ( účast 41 žáků )

1. místo – Vojtěch Zeman 6.A ( 10 bodů)
2. místo – Jiří Plaček 6.A ( 8 bodů )
3. místo – Michael Pirner 6.A ( 7 bodů )
          Daniela Boháčová 6.A
          Martin Šulda 6.B
4. místo – Jan Šmíd 6.A ( 6 bodů )
          Lucie Baborová 6.A
          Klára Vorlová 6.A
          Nela Čepcová 6.B
          Martin Klouček 6.B

Úspěšní řešitelé školního kola ( 10 a více bodů ) postupují do okresního kola, které se uskuteční 18.3. 2020 v Plzni.


7. ročník ( účast 15 žáků )

1. místo – Jakub Štěpánský 7.A ( 15 bodů)
2. místo – Anna Gelnerová 7.B ( 12 bodů )
          Barbora Janouškovcová 7.B
          Lucie Králová 7.B
3. místo – Lucie Malá 7.B ( 11 bodů )

4. místo – Taťána Chudáčková 7.B ( 10 bodů )
          
Úspěšní řešitelé školního kola ( 10 a více bodů ) postupují do okresního kola, které se uskuteční 18.3. 2020 v Plzni.

8. ročník ( účast 11 žáků)

1. místo – David Sládek 8.B ( 12 bodů)
2. místo – Lucie Hudousková 8.A ( 10 bodů )
3. místo – Matěj Sebránek 8.B ( 8 bodů )
          Michaela Plačková 8.A
        
Úspěšní řešitelé školního kola ( 10 a více bodů ) postupují do okresního kola, které se uskuteční 18.3. 2020 v Plzni.